[JOB] Finančni kontrolor (M/Ž)

7007

Ceneje.si je vodilni slovenski portal za primerjalno nakupovanje, ki omogoča primerjavo izdelkov, iskanje trgovcev in primerjavo cen ter s tem vse informacije za preudarno nakupovanje. Deluje pod okriljem podjetja Ceneje d.o.o., ki upravlja spletne platforme Jeftinije.hr, Idealno.rs in Idealno.ba.

Podjetje upravlja tudi z blagovno znamko Shopper’s Mind (sMind.si), ki je namenjena razvoju spletne trgovine v regiji. Podjetje je od leta 2018 del mednarodne skupine Heureka Shopping, ki deluje v devetih državah srednje in vzhodne Evrope s centralo v Pragi.

Opis delovnega mesta:

Izbrani kandidat se bo na delovnem mestu srečeval z naslednjimi delovnimi nalogami:

  • izvajanje kontrolinga, izvajanje letne revizije finančnega poslovanja v skladu z lokalnimi in mednarodnimi standardi,
  • priprava in poročanje računovodskih izkazov med povezanima družbama (poročanje znotraj skupine),
  • nadzor nad procesom računovodstva in pravilnostjo vseh vrst knjigovodskih listin,
  • vodenje in usklajevanje terjatev do kupcev in obveznosti do dobaviteljev, izterjava zapadlih obveznosti,
  • vodenje finančnih in statističnih analitičnih evidenc v skladu z obstoječo zakonodajo,
  • vodenje evidence osnovnih sredstev ter nadzor nad inventuro,
  • vodenje plačilnega prometa in komunikacija s partnerskimi bankami,
  • arhiviranje poslovne dokumentacije,
  • priprava poročil za namen internega poročanja in rednega poročanja in priprave predlogov vodstvu,
  • sodelovanje pri pripravi letnega budgeta podjetja na podlagi predlogov vodij posameznega oddelka ter spremljanje porabe tekom leta ter podajanje poročil o porabi vodjem posameznih oddelkov,
  • tekoče spremljanje predpisov s finančno-računovodskega in davčnega področja in predstavitev vodstvu ter v skupini.

Kaj pričakujemo?

  • najmanj VI.-VII. stopnjo izobrazbe ustrezne smeri (področje ekonomije, poslovnih financ, računovodstva,…),
  • najmanj 3 leta izkušenj na področju poslovnega in finančnega vodenja,
  • aktivno znanje angleškega jezika, pasivno znanje hrvaškega jezika,
  • komunikativne, dobro organizirane in samostojne kandidate,
  • visoko razvite sposobnosti za: sodelovanje z ljudmi na različnih ravneh, pripravljenost na timsko delo in v dinamični hitrorastoči dejavnosti spletnih storitev,
  • odlično razvite pogajalske sposobnosti, sposobnost postavljanja ciljev, zasledovanja in doseganja ključnih kazalnikov uspeha – individualnih, poslovnih,
  • odlično poznavanje slovenske zakonodaje na področju financ, ZGD, računovodstva in davkov.

Kaj ponujamo?

Podjetje pri svojih zaposlenih s pozitivnim pristopom spodbuja samoiniciativnost in odgovornost ter priložnost samostojnega dela in sprejemanja odločitev. Vloga Finančnega kontrolorja nudi odlične možnosti profesionalnega in osebnega razvoja ter dinamično in izzivov polno delo. Z izbranim kandidatom je predvidena sklenitev pogodbe o zaposlitvi za določen čas 1 leta, naprej možnost zaposlitve za nedoločen čas. Delovno mesto se nahaja v Ljubljani. Delovno mesto je na voljo takoj.

Kako se prijaviti?

Vaše prijave z življenjepisi sprejemamo na elektronski naslov administracija@ceneje.si do 20. 2. 2019. Več informacij lahko dobite na tel. št. 059 0999 35. Vse klice in prijave bomo obravnavali diskretno.

OBJAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here